Hakkımızda

Şirketimiz 1998 yılında kurulmuştur. Biz ikinci kuşak olarak günümüz koşullarında kurumsallaşarak markamızı YENİDEHA ASANSÖR olarak geliştirdik. Firmamız almış olduğu Hizmet Yeterlilik Belgesi ve Bakım Yetki Belgesine sahip olup standartlarına uygun olarak faaliyet göstermektedir.

Geçmişin deneyimiyle geleceğin teknolojisini kullanarak her türlü asansörün montaj, revizyon ve bakım hizmetini en gelişmiş teknoloji ürünüyle müşterilerimize kaliteli ve hızlı hizmeti sağlamaktayız. Firmamız iki yılda 300 adet asansör montajını yapmış olup, montaj sonrası bakım-onarım hizmetleri ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımları uygulamayı hedefleyerek sektörün öncü kuruluşlarından olmayı başarmıştır. Uzmanlık ve bilgi birikimi, deneyimli mühendisleri ve tecrübeli montörleri ile hizmet vermekteyiz. Asansör kabini, kasetleri ve süspansiyon gibi bir çok asansör malzemesini de kendi bünyemizde üretmekteyiz.

Dikey taşımacılık sektöründe karşılaşılan problemlerin kalite, teknoloji ve güvenlik kavramlarına ekonomik öğelerini de katarak kalıcı çözümler üretiyoruz. Türkiye de bir çok asansör firmasına tedarikçi olarak hizmet vermekte olup; asansör parçalarını Türkiye'nin seçkin firmalarıyla iş birliği yaparak sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

YENİDEHA ASANSÖR yaratıcılığı, araştırmacılığı, gelişen dünyayı ve teknolojiyi esas alarak yarınlara emin adımlarla ilerlemektedir.

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır.